שירות מוביל איכות

 

שירות מוביל האיכות בעיקרו הוא שירות פרימיום תלוי ותפור לצרכי הלקוח.

מהנדס הבטחת איכות, ארגון ושיטות מוביל את התהליך בארגון לפי הגדרת התפקיד הנדרשת ו/או דרישות חיצוניות כגון דרישת מכון ההתעדה, משרד העבודה, דרישות איכות של לקוח קצה, מכרזים וכד'

כחלק מהשירות אנו מציעים מסגרת שעות מותאמת, בנק שעות שנתי הנגזר מהמורכבות הנדרשת וצרכי הלקוח,

כאשר המטרה המרכזית היא להיות הגורם המקצועי בארגונך, האמון על משימות הבטחת האיכות, ייעול התהליכים, בניית נהלים והוראות עבודה ועדכונם לפי צורך, בקרות ומבדקים שוטפים, התנהלות מול עובדים, ספקים ולקוחות כנדרש בתחום האיכות ובכך להיות הנציג הרשמי מטעמך.

בכך אנו יוצרים מערך איכות עם גורם מקצועי בבית הלקוח, כתובת להבטחת איכות פנימית וליווי מנהלים ועובדים לשיפור תהליכים. זאת ללא צורך בגיוס עובד ייעודי על כל המשתמע מכך, או בהאצלת סמכויות על מנהל קיים שזהו לא תחום עבודתו.

הערך המוסף שאנו נותנים ללקוח הוא ניסיון ממאות לקוחות מתעשיות מגוונות שצברנו ב-20 השנה האחרונות.

triangle g56eda2f72 1920

מה אנו יודעים לספק :

 

  • הובלה מורחבת של מערך הISO בארגונך- ביצוע סקרים ומבדקים נרחבים ע"פ תוכנית עבודה מסודרת, טיפול בטפסים ובנהלים, הדרכות איכות ובטיחות שוטפות, העברת מבדקים של גורמים חיצוניים (מכון התעדה, מבדק לקוח)
  • כתובת כ"מנהל הבטחת איכות" – מבדקים אצל ספקי הארגון, מענה לתלונות לקוחות, טיפול בחריגות הבטחת איכות והוצאה לפועל של פעולות מתקנות. מענה לדוחות NCR.
  • ליווי ארגון ושיטות- מובילי האיכות בסינק פרויקטים הינם מהנדסי תעשיה וניהול בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום הבטחת איכות, ארגון ושיטות. יש לנו מגוון רחב של לקוחות ותעשיות במשק הישראלי ואנו יודעים להשתמש בניסיון והכלים שצברנו כי לספק ערך מוסף לכל ארגון לפי מאפייניו וצרכיו.

 

  • מיפוי ואבחון תהליכים ארגוניים- פיתחנו כלים לביצוע מיפוי ואבחון אפקטיביות תהליכי העבודה לפי תחום/ מחלקה. תהליך המיפוי והאבחון הוכיח את עצמו כאפקטיבי ביותר ליצירת תוכנית עבודה ממוקדת ואיתור "נקודות התורפה" בתהליכים ובממשקים הארגוניים ובמה נדרש להתמקד בכדי לייצר שיפור כולל.

 

  • ממונה בטיחות- שירות ממונה בטיחות פורמלי חתום על ידי משרד העבודה או לחלופין יועץ בטיחות.

בין לקוחותינו

איתן ספקים
צפריה מערכות
תה סרמוני